Відливи для вікон

Що таке відливи?

Фасади та покрівля будівель постійно піддаються впливу опадів. Для їх захисту використовуються різні покриття, а також функціональні елементи, що забезпечують ефективне відведення снігу, води та криги.

Відливи призначені для захисту вікон від опадів та механічних пошкоджень. Вони роблять екстер'єр вашого фасаду набагато акуратнішим і вдалим, крім того, за допомогою відливів можливе прикриття будівельних недоробок, щілин або швів.

Металеві віконні відливи для зовнішньої обробки

Металеві віконні відливи для зовнішньої обробки

Представлені відливи та інші комплектуючі покликані забезпечити захист вікон, елементів фасаду та покрівлі, що виступають, від опадів. Вироби виготовлені із міцної оцинкованої сталі та покриті полімерною фарбою. Конструкція віконного відливу включає плоску робочу поверхню, нижній вигин з крапельником і верхню частину. Він фіксується на шурупи в нижній частині віконного отвору під кутом до 10° щодо фасаду та покрівлі. Похила поверхня дозволяє опадам самостійно стікати вниз, виключаючи їхнє скупчення. Фарбування відливів у колір покрівлі та віконних склопакетів дає можливість досягти колірної та стилістичної єдності в оформленні фасаду.

Переваги відливів для вікон

Бажаєте надійно захистити зовнішні стіни будівлі від дощів та снігу? Вивчіть прайс та оформіть заявку на сайті, щоб купити віконні відливи з доставкою. Також рекомендуємо зв'язатися з менеджером для отримання консультації та допомоги у виборі товару