Москітні сітки для вікон та дверей

Москітні сітки Стандарт

Рамкові москітні сітки з профілю Стандарт користуються неабияким попитом серед наших покупців. Виготовляється з алюмінієвого профілю шириною 30 мм. Дана москітна сітка має кращу міцність та жорсткість, ніж економ, завдяки ширшому профілю рами.

Переваги рамкової москітної сітки Стандарт на вікно:

Виготовлена у білому кольорі.

Москітні сітки Преміум

Рамкова москітна сітка на вікно виготовлена з алюмінієвого профілю Преміум шириною 33 мм. Для кращого прилягання між рамою та полотном використовується Т-подібний ущільнювач. Кріпиться до рами за допомогою Z-подібних тримачів. Не потребує свердління отворів у віконній рамі. Полотно сітки зі скловолокна вкрите полімером. Кутики москітної сітки Преміум повторюють форму та краще прилягають до рами. Широка кольорова гама.

Рамкова віконна москітна сітка Преміум може бути виготовлена з полотнами, які описані нижче (ціну запитуйте у менеджера).

Москітні сітки Еліт

Москітні сітки Еліт - це рамні сітки з внутрішнім кріпленням, які виготовляються з профілю "Helima" (Німеччина). Профіль має красиву заокруглену форму з зовнішньої сторони і може бути наступних кольорів:

Термін виготовлення кольорових москітних сіток Еліт від 3-х робочих днів.

Москітні Дверні сітки

майстра на замір з прикладами москітних сіток, або ж заміряти самому по інструкції зазначеній у відео та замовити онлайн.

Що таке рамкова москітна сітка?

Рамкова москітна сітка - це класична (стандартна) москітна сітка, є конструкцією з алюмінієвого профілю всередині якої натягнуте москітне полотно.

Для чого використовують рамкові москітні сітки:

Для чого використо-вують рамкові москітні сітки:

Як правило, у квартирах і будинках відкривають лише одну стулку на вертикальне чи наскрізне провітрювання. Однак цього вже достатньо, щоби поселити у себе кілька видів комах. Рамкова сітка стане перешкодою на їхньому шляху, а значить з блиском виконати захисну функцію. Але встановлюють полотно з іншими цілями:

Попередити стрибки з вікон свійських тварин та вильоти назовні папуг та інших пернатих.

Перекрити дорогу до будинку вуличних птахів;

Запобігти проникненню пуху, листя та пилу;

Як правильно проводити виміри майбутньої конструкції

Установка таких захисних виробів, як штокові москітні сітки, передбачає монтаж спеціальних поглиблень, розташованих між виступами. Для проведення точних вимірів:

Можливо викликати майстра на замір з прикладами москітних сіток, або ж заміряти самому по інструкції зазначеній у відео та замовити онлайн.